Leeftijdscheck

Wij vragen altijd naar uw leeftijd, in de winkels en ook online. Bent u 18 jaar of ouder?

De Drie Dennen
Chaamseweg 6
5111 VM BAARLE NASSAU

Openingstijden

Ma: gesloten / closed
Di: 09.30 - 18.00
Wo: 09.30 - 18.00
Do: 09.30 - 18.00
Vr: 09.30 - 19.00
Za: 09.00 - 17.00
Zo: gesloten / closed

De Drie Dennen úw topSlijter 100% vakmanschap

Webshop

U bent hier:
De Drie Dennen
Wijn
Exclusief topSlijter
Aanbieding

PAUL MAS CLASSIQUE CHARDONNAY

(0,0 / 5)
PAUL MAS CLASSIQUE CHARDONNAY
Tegenwoordig bezit Domein Paul Mas meer dan 600 hectare wijngaarden en werkt samen met verschillende boeren waardoor ze nog eens 1312 hectare extra tot hun beschikking hebben. Dit maakt het mogelijk dat ze toegang hebben tot wel 40 verschillende druivensoorten, zowel lokaal als internationaal, evenals een ongelofelijk scala aan verschillende bodems in de Languedoc.
Druivenrassen/Vinificatie
100% Chardonnay. De druiven worden geselecteerd uit 2 verschillende gebieden; Limoux en Pézenas. Limoux geeft met zijn koelere klimaat frisheid en heldere smaken, terwijl de druiven van Pézenas meer tropische aroma's met zich meebrengen. 80% van de wijn fermenteert gedurende 2 weken met geselecteerde gist in temperatuur gecontroleerde RVS vaten en 20% fermenteert in Amerikaans eiken.

Proefnotitie
Deze Chardonnay heeft een fraaie goudgele kleur. In de neus veel tropisch fruit, indrukken van ananas, noten en een hint vanille. De smaak is vol, mooi evenwichtig, met in de afdronk opnieuw veel fruit.

Wijn/Spijs
Heerlijk in combinatie met asperges, schelpdieren en wit vlees.
€ 5,78
Fles
In winkelmand

Etiketinformatie

Land van Herkomst
Frankrijk
Druivensoort
Chardonnay
Inhoud
75 CL
Alcoholpercentage
13.5% vol
Soort wijn
Wit
Smaaktype Wijn
Fris & Droog
Er zijn nog geen reviews geplaatst voor dit product